SAKARYA İL MEM ARGE

PROJE HAZIRLAMA EĞİTİMİ YAPILDI

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansı işbirliği ile 29-30 Haziran tarihlerinde Adapazarı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde 35 öğretmenimizin katılımıyla Proje Hazırlama Eğitimi gerçekleştirildi.
PROJE HAZIRLAMA EĞİTİMİ YAPILDI

Sakarya Merkez ve ilçelerinde görev yapan öğretmenlerin katıldığı bölgesel, ulusal ve uluslararası destek programlarından yararlanarak proje hazırlanması, yazılması konularında verilen eğitim,  Endüstri Yüksek Mühendisi İbrahim COŞKUN tarafından verildi.

‘Proje Döngüsü Yönetimi, Mantıksal Çerçeve Yaklaşımı, Proje Bütçesi’ başlıklarını içeren eğitimde teorik bilgilerin yanı sıra grup çalışmaları ile pratik olarak da öğretmenlerimizin proje fikirlerini geliştirme imkanı sağladı. Programın açılışında İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Salih GÜVENDİ, “İlimizde yaptığımız ihtiyaç analizleri doğrultusunda planladığımız bu faaliyetin kişisel gelişime faydasının yanı sıra kurumsal olarak da eğitim kurumlarımıza büyük katkılar sağlayacağını düşünüyoruz. Proje hazırlama konusunda öğretmenlerimizin vizyon sahibi olduklarını görmek ve bu konulara önem verenlerin sayısının gün geçtikçe artması bizi memnun ediyor.” dedi.

 

Eğitim Görevlisi COŞKUN, 2 gün süren yoğun uygulamalı eğitim sonunda proje hazırlama yolculuğuna yelken açan katılımcılara başarılar diledi.PCMPCMPCMPCMPCMPCMPCMPCMPCMPCMPCMPCMPCMPCMPCMPCMPCMPCMPCMPCMPCMPCMPCMPCMPCMPCMPCMPCMPCMPCMPCMPCMPCMPCMPCMPCMPCMPCMPCMPCM

Camili mah. Valilik Kampüsü B Blok Adapazarı / SAKARYA - 902642513614 Dahili 1219 / 1228 / 1298 / 1299

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.