SAKARYA İL MEM ARGE

TÜBİTAK 48. ORTAÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİ ARASI ARAŞTIRMA PROJELERİ YARIŞMASI

Proje başvuruları, 02 - 18 Ocak 2017 tarihi arasında https://e-bideb.tubitak.gov.tr adresinden online olarak yapılır. Online başvuru yapıldıktan sonra sistemden alınacak olan proje başvuru onay formunun çıktısı öğrenci/ler, danışman ve okul müdürlüğü ıslak imzalı olarak 25 Ocak 2017 tarihi saat 17:00’e kadar Bölge Koordinatörlüğü adresine gönderilecek veya elden teslim edilecektir. (Proje başvuruları TÜBİTAK’a gönderilmeyecektir).

İki öğrenci tarafından hazırlanan projelerde bir öğrenci sisteme giriş yapacak ve diğer öğrenci ile danışman bilgilerini de sisteme ekleyecektir. Öğrenci/ler son altı ay içinde yakın mesafeden çekilmiş vesikalık fotoğraflarını sisteme yükleyeceklerdir. Online başvuruda Proje Planı, Proje Özeti (en az 150, en fazla 250 kelime olacaktır) ve Proje Raporu (en az 2, en fazla 40 sayfa olacaktır) PDF formatında sisteme yüklenecektir. Proje özeti, planı ve raporu üzerine kişisel bilgiler yazılmayacaktır. Eksik veya yanlış bilgi ile yapılan başvurular ve başvuru sisteminde online başvuru yapıldıktan sonra onayı kaldırılmış projeler değerlendirmeye alınmayacaktır.

Camili mah. Valilik Kampüsü B Blok Adapazarı / SAKARYA - 902642513614 Dahili 1219 / 1228 / 1298 / 1299

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.